Chcesz (wy)skoczyć ze spadochronem ? Odpowiedz na balonowe pytanie

Zawsze twierdziłam, że aby móc latać, najpierw trzeba nauczyć się spadać. Dlatego razem z rzeszowskim Sky Dive Club przygotowaliśmy dla Was nie lada atrakcję. To tandemowy skok spadochronowy! Startujemy 24 lipca!

Fot. arch. Sky Dive Club

Jednoosobowy voutcher na skok spadochronowy w tandemie – tj. z instruktorem ze Sky Dive Club w podkarpackich Laszkach (lotnisko Aeroklubu Ziemi Jarosławskiej)  chętnie oddamy jednej, zdecydowanej osobie.

 

Co trzeba zrobić aby wygrać voucher na skok spadochronowy?

 

 1. Obejrzeć uważnie film – wywiad zawarty we wpisie pt. Zobacz jak Adam został pilotem. Krośnianin z ZA Orlik o lotnictwie i fotografii
 2. Poprawnie odpowiedzieć na pytanie. W poprzednim wpisie zaprezentowałam Wam film – rozmowę z kpt. pil. Adamem Ginalskim, który opowiadał m.in. o pewnym balonowym projekcie.  Jak nazwał ten projekt?

 

Tylko pierwsza osoba, która najszybciej zamieści poprawną odpowiedź poniżej w komentarzu otrzyma nagrodę. Na wasze odpowiedzi czekamy od 24 do 26 lipca br. Przed przystąpieniem do konkursu przeczytajcie regulamin → REGULAMIN Chcesz (wy)skoczyć?

Wiatr we włosach, głowa w chmurach i adrenalina… To czeka laureata naszej zabawy. Zobaczcie jak to wygląda w praktyce.

 

źródło: youtube.com/SkyDiveClub

11 Responses to “ Chcesz (wy)skoczyć ze spadochronem ? Odpowiedz na balonowe pytanie ”

 1. „100 balonów na stulecie lotnictwa”

  • Jaropełk zostałeś laureatem naszego konkursu pt. Chcesz (wy)skoczyć? Twoja odpowiedź jest poprawna i dotarła do nas najszybciej. Zatem: WYGRAŁEŚ SKOK SPADOCHRONOWY w tandemie w Sky Dive Club !!!! 😀 :O Pozostałe informacje otrzymasz na podany w formularzu adres email. Gratulujemy !

 2. 100 balonów na 100 lecie lotnictwa!

 3. Sto balonów na stulecie lotnictwa

 4. Projekt 100 balonow na 100-lecie lotnictwa

 5. Paulina Izdebska

  Projekt 100 balonów na wspólnocie lotnoctwa to fantasryczny pomysł 🙂 Kocham latać, ale póki co latam tylko jako pasażer 😉 Trzymam kciuki za realizację projektu 😀 Świetny wywiad! 😀

 6. Projekt nazywa się: 100 balonów na 100-lecie lotnictwa.

 7. „100 balonów na 100-lecie lotnictwa”

 8. 100 balonow na 100 lecie lotnictwa 🙂

 9. Sto balonów na stulecie lotnictwa

 10. 100 balonów na 100-lecie lotnictwa.

Dodaj komentarz