Zaciekawiły Cię treści, które publikuję na blogu oraz jego kanałach społecznościowych? Twój przekaz lub działania współgrają z treściami prezentowanymi na Lotnicze podkarpackie? Uważasz, że moglibyśmy wspólnie zrobić coś fajnego? Masz pomysł, ale nie wiesz jak go „sprzedać”? Potrzebujesz promocyjnego lub organizacyjnego wsparcia w organizacji wydarzenia? ↓

Whole world in a ball

Fot.. Grooman123 / flickr.com / zdjęcie ilustracyjne

 

Zachęcam do kontaktu

 

Zakładając bloga chciałam, aby stał się on platformą, narzędziem do prezentowania regionalnego lotnictwa. Dziś jako autorka zamieszczanych treści oraz inicjatyw podejmowanych pod szyldem Lotnicze podkarpackie proponuję Państwu skorzystanie z tej formy promocji.

Logo mini

 

1. Określ produkt lub projekt, którego miałaby dotyczyć współpraca. 

2. Opisz swój pomysł, ideę i proponowaną formę współpracy. 

3. Pamiętaj: musi nas w tym łączyć lotnicze podkarpackie.

 

Lotnicze podkarpackie to przedsięwzięcie autorskie i niekomercyjne. Tematyka bloga dotyczy regionalnego lotnictwa. Z jednej strony to ogranicza.  Z drugiej – to „moje” lotnictwo pojmuję bardzo szeroko. Celem bloga jest dotarcie z przekazem do ogółu społeczeństwa, zainteresowanie tutejszym lotnictwem i regionem. 

Propozycje współpracy, pomysły na artykuły, informacje prasowe związane z tematyką strony i in. mogą Państwo wysyłać na adres info@lotniczepodkarpackie.pl

Do tego co zaprezentuję swoim czytelnikom podchodzę racjonalnie, a jednocześnie kreatywnie. Nie zamieszczam treści sponsorowanych, ani nie promuję czegoś, do czego nie jestem przekonana.

Aby wczuć się w klimat bloga i podkarpackiej awiacji zachęcam do przeczytania kilku wpisów. 

 

TUTAJ zobacz raport z działalności bloga w 2017 roku.