WSPÓŁPRACA

Zaciekawiły Cię treści, które publikuję na blogu oraz jego kanałach społecznościowych? Twój przekaz lub działania współgrają z treściami prezentowanymi na Lotnicze podkarpackie? Uważasz, że moglibyśmy wspólnie zrobić coś fajnego? Potrzebujesz promocyjnego lub organizacyjnego wsparcia w organizacji wydarzenia?

 

ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY 

Zakładając bloga chciałam, aby stał się on platformą, narzędziem do prezentowania regionalnego lotnictwa. Jako autorka zamieszczanych treści oraz inicjatyw podejmowanych pod szyldem Lotnicze podkarpackie proponuję Państwu skorzystanie z tej formy promocji. Lotnicze podkarpackie to przedsięwzięcie autorskie, niezależne i unikatowe. Tematyka bloga dotyczy regionalnego lotnictwa. Z jednej strony to ogranicza.  Z drugiej – to „moje” lotnictwo pojmuję bardzo szeroko. Celem bloga jest dotarcie z przekazem do ogółu społeczeństwa, zainteresowanie tutejszym lotnictwem i regionem. 

TUTAJ zobacz raport z działalności bloga w 2017 roku.

W ciągu roku stronę lotniczepodkarpackie.pl odwiedza średnio około 20 000 użytkowników. Z zawartości moich treści czerpią m.in. portale lotnicze (np. aviation24.pl, dlapilota.pl) oraz lokalne media (np. nowiny24.pl, rzeszow.wyborcza.pl, rzeszow.news.pl, rzeszow.naszemiasto.pl, radio.rzeszow.pl i in).

Na przedruki całych treści wpisów z bloga wyrażam zgodę tylko odnośnie tekstów do 2000 znaków. W pozostałych przypadkach (tj. dłuższych od wymienionych) obowiązuje zasada 1/3 objętości z dołączonym aktywnym linkiem do strony bloga (lub bezpośrednio do danego artykułu). Proszę o informowanie o skorzystaniu z treści publikowanych na blogu.

Do tego co zaprezentuję swoim czytelnikom podchodzę racjonalnie, a jednocześnie kreatywnie. Nie zamieszczam treści sponsorowanych, ani nie promuję czegoś, do czego nie jestem przekonana. Aby wczuć się w klimat bloga i podkarpackiej awiacji zachęcam do przeczytania kilku wpisów. Propozycje współpracy, pomysły na artykuły, informacje prasowe związane z tematyką strony i in. mogą Państwo wysyłać na adres info@lotniczepodkarpackie.pl

 

PARTNERZY

W ramach działalności bloga współpracuję m.in. z wymienionymi poniżej podmiotami.