WSPÓŁPRACA

Zaciekawiły Cię treści, które publikuję na blogu oraz jego kanałach społecznościowych? Twój przekaz lub działania współgrają z treściami prezentowanymi na Lotnicze podkarpackie? Uważasz, że moglibyśmy wspólnie zrobić coś fajnego? Potrzebujesz promocyjnego lub organizacyjnego wsparcia w organizacji wydarzenia? Chcesz legalnie skorzystać z zawartości?  

 

ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY 

Zakładając bloga chciałam, aby stał się on platformą, narzędziem do prezentowania regionalnego lotnictwa. Jako autorka zamieszczanych treści oraz inicjatyw podejmowanych pod szyldem Lotnicze podkarpackie proponuję Państwu skorzystanie z tej formy promocji. Tematyka bloga dotyczy regionalnego lotnictwa. Z jednej strony to ogranicza.  Z drugiej – to „moje” lotnictwo pojmuję bardzo szeroko. Celem bloga jest dotarcie z przekazem do ogółu społeczeństwa, zainteresowanie tutejszym lotnictwem i regionem. 

W ciągu roku stronę lotniczepodkarpackie.pl odwiedza średnio około 20 000 użytkowników. Z zawartości moich treści czerpią m.in. portale lotnicze (np. aviation24.pl, dlapilota.pl) oraz lokalne media (np. nowiny24.pl, rzeszow.wyborcza.pl, rzeszow.news.pl, rzeszow.naszemiasto.pl, radio.rzeszow.pl i in).

Na przedruki całych treści wpisów z bloga wyrażam zgodę tylko odnośnie tekstów do 2000 znaków. W pozostałych przypadkach (tj. dłuższych od wymienionych) obowiązuje zasada 1/3 objętości z dołączonym aktywnym linkiem do strony bloga (lub bezpośrednio do danego artykułu). Proszę o informowanie o skorzystaniu z treści publikowanych na blogu. W przypadku korzystania z fotografii proszę pytać o zgodę na skorzystanie z konkretnego zdjęcia.

Lotnicze podkarpackie to przedsięwzięcie autorskie, niezależne i unikatowe.

Do tego co zaprezentuję swoim czytelnikom podchodzę racjonalnie, a jednocześnie kreatywnie. Nie zamieszczam treści sponsorowanych, ani nie promuję czegoś, do czego nie jestem przekonana. Aby wczuć się w klimat bloga i podkarpackiej awiacji zachęcam do przeczytania kilku wpisów. Propozycje współpracy, pomysły na artykuły, informacje prasowe związane z tematyką strony i in. mogą Państwo wysyłać na adres info@lotniczepodkarpackie.pl

 

PARTNERZY

W ramach działalności bloga współpracuję m.in. z wymienionymi poniżej podmiotami.