O AUTORCE

Kim jestem? Hmm… Jestem Katarzyna. Jestem nielotem. Jestem pół żartem i jestem pół serio. Jestem autorką bloga Lotnicze podkarpackie.  

kobieta siedzi na stołku w hangarze w tle jest samolot

Fot. WOJCIECH TURBAK ©

Ktoś kiedyś napisał o mnie:

Twardo stąpa po ziemi, ale bywa, że nie nadąża za sobą. O sobie mówi, że jest jedynie laikiem, który – nie wiedzieć czemu – „ma takie wieeeeelkie oczy” na lotnictwo. Twierdzi, że aby móc latać najpierw trzeba nauczyć się spadać. Mistrzyni „lotnych’, „ulotnych” i „skrzydlatych” słów oraz „odlotowych” pomysłów. „Radioaktywna”, zawodowa dziennikarka, która w najczarniejszych koszmarach śni o logarytmach, silniach i całkach. Panicznie boi się małych, ciemnych, podziemnych pomieszczeń. Marzy o AeroMobilu, Drodze Mlecznej i gwiazdce z nieba. Tylko kosmos jej w głowie. Słyszy … „20—20”, czyta… między wierszami, widzi… więcej i łączy … kropki. (aviation24.pl)

To zapewne wiele wyjaśnia. Jeśli jednak zastanawiacie się dlaczego założyłam bloga o lotnictwie i skąd w ogóle wziął się ten pomysł (a na większości tego typu miejsc pisze się o tym skrupulatnie) to musicie wiedzieć, że odpowiedź na te pytania to dla mnie nie lada problem… Zatem pomysł na stronę o lotniczym województwie wziął się zapewne z nieba… Chociaż może jednak wpadł mi do głowy podczas zmywania naczyń. Wtedy pomyślałam, że to tak głupie i nudne zajęcie, że muszę zacząć robić coś „odlotowego” i „uskrzydlającego”. Tak na serio to nie przepadam za pisaniem o sobie. Chociaż może kiedyś, w przyszłości, jak pozbieram wszystkie myśli napiszę o źródłach tej swojej fascynacji lotnictwem jakiś potwornie długi wpis… 

 

Jeśli chcesz znać mój profil zawodowy zaglądaj na LinkedIn TUTAJ