O Lotniczym podkarpackim ON AIR. Posłuchajcie!

przez | 13 listopada, 2019

W środę, 13 listopada 2019 roku byłam gościem audycji „Tu i Teraz” w Polskim Radiu Rzeszów. W cyklu programowym pt. „Podkarpacka Blogosfera” opowiadałam o Lotniczym podkarpackim i odpowiadałam na pytania dociekliwych prowadzących. Posłuchajcie tej rozmowy.

kobieta w czarnych okularach stoi na tle samolotu

Fot. WOJCIECH TURBAK

To jedna z niewielu okazji, gdy możecie posłuchać o kulisach istnienia bloga. Z rozmowy dowiecie się m.in o tym dlaczego musi być litera „k” w nazwie, co miała wspólnego Agata Christie – autorka kryminałów z Lotniczym podkarpackim, jak długo powstają autorskie wpisy, czy to prawda, że śnią mi się samoloty, dlaczego promuję obecność kobiet w lotnictwie, w jaki sposób pozyskuję tematy i informacje do blogowych treści.

W audycji mówiłam też o interakcjach z internautami – fanami bloga i co z tego wynika, a także o tym jak inspirująca potrafi być również historia lotniczego województwa. Ponadto uchyliłam rąbka tajemnicy na temat nowego wpisu, który obecnie przygotowuję. A o tym, że była to bardzo twórcza rozmowa i prowadzona na żywo może świadczyć to, że z powodu maskotki bloga, którą przyniosłam do radiowego studia przyznano mi pewien… Lotniczy pseudonim 😉 Posłuchajcie. 

Autorka bloga „Lotnicze Podkarpackie”, Katarzyna Hadała, była gościem cyklu „Podkarpacka Blogosfera” w programie „Tu i teraz”. Bernadeta Szczypta i Szymon Taranda zapytali Kasię o to, czy śnią jej się samoloty, jak długo pracuje nad wpisami i co tak bardzo ją pociąga w samolotach i lotnictwie. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. /dostęp: radio.rzeszow.pl, z dn. 13 Lis, 2019 13:57/

 

 

     

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *