Blogerka o lotnictwie. Zapraszam na Podkarpackie Virtual Expo

przez | 3 października, 2020

Kilka miesięcy temu na skrzynkę e-mail otrzymałam zapytanie czy, jako autorka bloga o regionalnym lotnictwie chciałabym wziąć udział w interaktywnym wydarzeniu promującym lokalną turystykę i gospodarkę. Informowano, że będzie składać się z bloków tematycznych, a jednym z tematów będzie LOTNICTWO i zapraszano mnie do roli prelegenta. Byłam bardzo zaskoczona, bo chociaż piszę on-line o tej branży to jednak nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Raczej odkrywcą… Odkrywcą promocji lotnictwa Podkarpacia. Dlatego dziś zapraszam Was na targi Podkarpackie Virtual Expo 2020. Poznajcie szczegóły.  

Targi Podkarpackie Virtual Expo to trzydniowe wydarzenie hybrydowe organizowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego. We wnętrzach centrum wystawienniczego G2A Arena w Jasionce zostaną zwizualizowane stoiska reprezentantów poszczególnych dziedzin ważnych dla regionu. W tym m.in. lotnictwa – inteligentnej specjalizacji podkarpackiego. Równocześnie na platformie Virtual Expo (link poniżej) oraz targowych mediach społecznościowych na żywo, ze studia będą transmitowane tematyczne webinary z udziałem zaproszonych gości z sesjami Q&A. 

SOFA LIVE o lotnictwie

7 października w godz. 10.00 – 13.00, w całym bloku o lotnictwie, razem z pozostałymi prelegentami (w tym m.in. Włodzimierz Adamski – mielczanin, od lat związany z przemysłem lotniczym, pil. Dariusz Kulik – autor vloga Turbulencja oraz Damian Śmigielski – autor bloga Spalinowy) będzie mowa o lotnictwie z różnych perspektyw. W związku z tym, na przykładzie swojej działalności będę starała się odpowiedzieć na pytanie czy ludzie „kupują” lotnictwo czy tylko lubią samoloty?

Intrygujące? Tego nie możecie przegapić! Prelekcje tematyczne tych wirtualnych targów będą transmitowane na żywo na stronie:

www.virtualexpostudio.podkarpackie.pl

Zaglądajcie również na fanpage wydarzenia Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *