Licytuj kubeczki bloga Lotnicze podkarpackie dla WOŚP

przez | 18 stycznia, 2021

Już po raz trzeci, jako autorka bloga Lotnicze podkarpackie chciałabym wesprzeć działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie co można licytować w ramach tegorocznego 29. Finału akcji.  

Trudno zaprzeczyć, że pandemia pokrzyżowała plany organizatorom wielu eventów. Jednak w przypadku WOŚP to co najważniejsze – aukcje on-line odbywają się bez zmian. Co więcej cała akcja charytatywna przeniosła się do Internetu. W poprzednich edycjach wystawiałam na Orkiestrę już lotniczy plakat i lot symulatorem. Teraz kolej na coś kolekcjonerskiego, pamiątkowego, trwałego i przydatnego.

To unikatowe, błękitne kubeczki Lotniczego podkarpackiego.

Niby drobnostka, ale na pewno docenią ją fani lotnictwa, miłośnicy kawy i herbaty oraz kolekcjonerzy różnych gadżetów – kubeczków istnieje zaledwie kilka i nie można ich nigdzie kupić (nie polecam też mycia w zmywarce). Prezentują się nieziemsko zarówno na biurku szefa, jak i w kuchni u mamy. Na 29. Finał WOŚP chciałam przekazać coś co z Wami zostanie na dłużej, co zadowoli nie tylko fanów lotnictwa, co będzie bezcenne a jednocześnie użyteczne

Dlatego dwie sztuki otrzyma ktoś z Was.

WOŚP to jak na razie jedyna okazja, gdzie macie je na wyciągnięcie ręki. Ich wartość zależy tylko od Was. Będzie tym większa jeśli pozyskacie je z licytacji charytatywnej. Fundusze, które zaoferujecie za tę ceramiczną parę pójdą na WOŚP, który w ramach tegorocznej edycji przekaże je na wsparcie laryngologii dziecięcej oraz na pomoc polskim szpitalom w czasach epidemii Covid-19. 

Blogowe kubeczki możecie licytować na poniższej stronie. Aukcja trwa do 28 stycznia. br. Zaczynamy od „seteczki”. Kto da więcej? 

allegro.pl/oferta/blekitne-kubeczki-lotnicze-podkarpackie

Aktualizacja

💓❤️💓 Oto efekty tegorocznej licytacji spod znaku: Lotnicze podkarpackie dla WOŚP ❤❤❤ Na konto Orkiestry trafiło ponad…

Opublikowany przez Lotnicze podkarpackie Sobota, 30 stycznia 2021

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *