Pilotem być. Rozwiąż zagadkę i wygraj lot samolotem

przez | 24 sierpnia, 2017

Odliczamy dni do III Podkarpackich Pokazów Lotniczych. Do Krosna przyleci wielu pilotów. Niektórzy będą z podkarpackiego. Inni bywali tu jakby przelotem. To zainspirowało nas do stworzenia konkursu z udziałem tych „naj”.

Zatem: bohaterami naszego konkursu pt. „Pilotem być” są …. Właśnie ! Kim oni są ? To zadanie dla Was! Do wygrania jest lot samolotem z Air Res Aviation.

 

Fot. Monika Huzarek

 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać lot samolotem?

 

Wykonać następujące zadanie: Na poniższym zdjęciu widać trzech pilotów. Każdy z nich ma jakiś związek z województwem podkarpackim.  Waszym zadaniem jest jak najszybciej napisać w komentarzu poniżej odpowiedzi na zadane pytania.

 1. Jak nazywają się osoby zamieszczone na powyższym zdjęciu 
 2. Co, każdy z przedstawionych na fotografii pilotów, ma wspólnego z województwem podkarpackim?

Tylko pierwsza osoba, która poda poprawną odpowiedź wygra lot. Konkurs odbywa się w dn. 26 – 27 sierpnia br. Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem (REGULAMIN-Pilotem-byc). Poniżej możecie też zobaczyć  co czeka laureata naszego konkursu.

 

źródło: youtube.com/ Air Res Aviation

8 komentarzy do „Pilotem być. Rozwiąż zagadkę i wygraj lot samolotem

 1. Filip

  Od lewej: Radosław Rumszewicz , Artur Kielak, Łukasz Czepiela, wszyscy będą w Krośnie na pokszach lotniczych 🙂

  Odpowiedz
 2. Małgorzata

  Artur Kielak szkolił się w lotach na szybowcach w Aeroklubie Krośnieńskim, Łukasz Czepiała wywodzi się z Rzeszowa i w Rzeszowie rozpoczął przygodę z lataniem również na szybowcach a Radosław Rumszewicz szkolił się w Aeroklubie Mieleckim.

  Odpowiedz
 3. Karolina

  Od lewej- Radosław Rumszewicz – wychowanek aeroklubu mieleckiego , Artur Kielak – zrobił licencje szybowcową w Krośnie i Łukasz Czepiela – urodził się w Rzeszowie i zaczynał swoją przygode z lataniem w Jasionce

  Odpowiedz
 4. Kamil Szczepanik

  Mistrzostwa Polski w AS (od lewej: Radosław Rumszewicz, Artur Kielak i Łukasz Czepiela).

  Radosław kończył studia na Politechnice Rzeszowskiej kierunek Lotnictwo-pilotaż
  Artur swoją przygodę z lotnictwem rozpoczął w wieku lat szesnastu. Wówczas w Krośnie, w Aeroklubie Podkarpackim zrobił trzecią klasę pilota szybowcowego,
  Łukasz – Data i miejsce urodzenia: 8 czerwca 1983 (34 lata), Rzeszów

  Odpowiedz
 5. Katarzyna Autor wpisu

  Pamiętajcie, że konkurs jest rozgrywany TUTAJ (nie w mediach społ.) i TYLKO w dniach 26-27 sierpnia i tylko odpowiedzi opublikowane w tych dniach będą brane pod uwagę. Komentarze podlegają moderacji, ale czas i data wpłynięcia komentarza pozostaje bez zmian. Czytajcie REGULAMIN.

  Odpowiedz
 6. Karolina Cisek

  Od lewej- Radosław Rumszewicz – wychowanek aeroklubu mieleckiego , Artur Kielak – zrobił licencje szybowcową w Krośnie i Łukasz Czepiela – urodził się w Rzeszowie i zaczynał swoją przygode z lataniem w Jasionce

  Odpowiedz
  1. Katarzyna Autor wpisu

   Brawo Karolina! O taki zestaw odpowiedzi nam chodziło. W punkt najszybciej i w regulaminowym czasie. Lot samolotem z Air Res Aviation należy do Ciebie! 😀 Informacje ws. zrealizowania nagrody otrzymasz mailowo. GRATULUJEMY!

   Odpowiedz
 7. Paweł K

  Zdjęcie pochodzi z Mistrzostw Polski w Akrobaci Samolotowej (od lewej: Radosław Rumszewicz, Artur Kielak i Łukasz Czepiela).

  Radosław Rumszewicz – wychowanek Aeroklubu Mieleckiego, Mielczanin
  Artur Kielak robił szkolenie podstawowe na szybowcach w Krośnie
  Łukasz Czepiela mieszkał w Rzeszowie i tu zaczynał przygodę z lotnictwem

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *