Inwestuj w bloga! Lotnicze podkarpackie na PATRONITE

przez | 28 kwietnia, 2020

To nie była łatwa decyzja. Nawet więcej – to była chyba jedna z najtrudniejszych decyzji jaką przyszło mi podjąć względem działalności mojego  bloga. Nie lubię prosić kogokolwiek o przyziemne wsparcie…. Ale same wyrazy uznania są motywujące do czasu, bo realia są wymagające. Dlatego po wielu przemyśleniach, analizach i wahaniach założyłam konto swojego bloga na internetowym serwisie zbiórkowym PATRONITE. Od teraz Lotnicze podkarpackie szuka Patronów! Zobaczcie jak można zainwestować w tę lotniczą ideę i co z tego mieć.

Kiedyś porwałam się na promocję wąskiej branży i w dodatku ograniczonej do regionu, która i sprzedaje się i się nie sprzedaje. Po 4 latach funkcjonowania przedsięwzięcia wiem, że zaproponowałam coś nowego w internecie, a w dodatku trochę na przekór wszystkiemu. W tym czasie, dzięki moim odbiorcom wielokrotnie przekonałam się, że obrałam dobry kierunek i to co robię rozwija zarówno mnie samą jak i – mam nadzieję – Was. Ja to już chyba mam taki flow. Ktoś kiedyś takim  terminem nazwał stan umysłu, w którym chcemy dalej robić to co robimy dla czystej satysfakcji. Teraz, aby móc to robić dalej, kontynuować proszę Was o pomoc. Potocznie mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, lecz w tym przypadku są gwarantem dalszego istnienia i rozwoju bloga, a co za tym idzie eksploatowania wiedzy o podkarpackim lotnictwie. Zatem do meritum. 

Co to jest PATRONITE

Portal Partonite to platforma internetowa gromadząca ludzi z pasją, twórców czyli Autorów z osobami, które chcą wesprzeć finansowo poszczególne idee i pasje. Rejestrując się na stronie Patron wpłaca regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, którzy wykorzystują je na potrzeby swojej działalności. Korzyści są obustronne: Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do unikatowych, nieszablonowych benefitów, publiczny prestiż z tytułu wspierania danego Autora  i bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych. 

 

Jak zostać Patronem Lotniczego podkarpackiego ?

Najpierw trzeba zarejestrować się jako Patron na Patronite.pl. Konto można założyć m.in. rejestrując się na wymienionej stronie za pomocą maila. Potem należy zalogować się i korzystając z funkcji wyszukiwania (słowo „Szukaj” w prawym górnym rogu) wpisać: Lotnicze podkarpackie. Po wejściu na profil wybieramy odpowiadający nam próg – kwotę finansowania (u mnie to: 10 zł, 20 zł, 30 zł, 50 zł i 100 zł). Klikamy na niego (podświetli się na niebiesko i pojawi się informacja „Zostań Patronem”). Następnie wybieramy metodę płatności i okres, za który chcemy zapłacić (od 3 do 12 miesięcy). Po finalizacji transakcji Patron otrzymuje e-maila z potwierdzeniem zostania Patronem Lotniczego podkarpackiego. I to brzmi dumnie 😉 A wpłacając określone kwoty otrzymuje także opisane w poszczególnych progach benefity (m.in. unikatowy, limitowany, błękitny kubeczek bloga). Szczegóły zobacz TUTAJ 

Profil jest w 100 % zweryfikowany przez administratorów Patronite, a wszelkie środki, które przekażecie na bloga na pewno trafią na moje konto. Nie ma tu żadnej możliwości pomyłki czy oszustwa. M.in właśnie dlatego zdecydowałam się na ten a nie inny portal zrzutkowy. Inwestując w bloga będziecie mieć wgląd w to co robię i to co planuję robić – czyli w tzw. kulisy pracy blogerki 😉 Jeśli potrzebujecie jednak dodatkowych informacji możecie pisać do mnie na info@lotniczepodkarpackie.pl lub za pomocą wiadomości prywatnej w serwisie patronite.pl

Nie wiem czy to dobry czy zły czas na inicjowanie takich akcji. Nomen omen – czas pokaże. Wiem natomiast jedno, że – jak twierdził kiedyś Stanisław Latwis:

Każdy kto choć o milimetr pcha naprzód lotnictwo – jest lotnikiem. Wszystko jedno czy będziemy głośni czy tylko codzienną, mrówczą pracą pchamy lotnictwo naprzód.

Inwestując w tego bloga każdy może dorzucić swoją cegiełkę do tej idei na patronite.pl/lotniczepodkarpackie

 

 

 

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *