Finał aukcji Lotnicze podkarpackie dla WOŚP. Licytacja charytatywnego plakatu zakończona

przez | 17 stycznia, 2017

Ponad tydzień mogliście licytować plakat Lotnicze podkarpackie na którym podpisało się kilkudziesięciu pilotów z całego kraju. Dochód z tej licytacji został przeznaczony na działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

plakat WOŚP

Fot. arch. bloga

Grzegorz Kacprzak – zwycięzca licytacji o ten jedyny w swoim rodzaju przedmiot

zasilił budżet Orkiestry o 670 zł.  

Plakat poleciał do stolicy. Jego nowy nabywca jest fanem lotnictwa – głównie akrobacyjnego i Grupy Akrobacyjnej „Żelazny”, której członkowie również złożyli na nim swoje podpisy.  Jako autorka bloga oraz idei chcę podziękować wszystkim, których „wkręcił” ten pomysł, którzy przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia. Bezapelacyjnie to przede wszystkim piloci z II Podkarpackich Pokazów Lotniczych, których wkład jest widoczny na plakacie.

Fot. Mariusz Rajchel / EPML Spotters

Ale to również sztab ludzi, których nie widać. Z akcjami tego typu jest jak z meczem piłkarskim – wszyscy widzą kto strzela gole, ale kto podaje to już nie zawsze. Dlatego specjalne podziękowania kieruję do kilku osób. Są to: Sebastian Marszałek, Zdzisław Siekierda (PRz), Marlena Proszak (POLIMEDIA), Dominika Gwadera (PZL Mielec), Sylwia Indycka – Rosół (ESKA INFO Rzeszów), Agnieszka Kielar (UM Rzeszów), Krzysztof Zajączkowski (UMWP), redakcje: Lotniczej Polski, dlapilota.pl, TWINN.pl, a także: Bartek Kwilosz, Joasia Prasoł i Piotr Kotlinowski, którzy wierzyli, że się uda. Dziękuję też wszystkim tym, którzy lajkowali, udostępniali i podawali dalej wiadomość o naszej licytacji.

Fot. arch. pryw. Grzegorza Kacprzaka

Wielu pytało mnie

na jaką kwotę liczyłam wystawiając takie coś.

Odpowiadam: taka motywująca kwota nawet mi przez myśl nie przeszła. Była to pierwsza taka nasza inicjatywa. Dziś ten obrazek zostaje już nam tylko na zdjęciach, ale to akurat powód do radości 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *