Spotkanie MOJE LOTNICTWO, MOJA FOTOGRAFIA. Gościem – pil. Adam Ginalski

przez | 1 marca, 2017

To będzie niezwykłe spotkanie z niezwykłym człowiekiem. Zapraszam Was na ekskluzywne spotkanie pt. „Moje lotnictwo, moja fotografia”, którego gościem będzie krośnianin pilot Adam Ginalski. 12 marca o godz. 16.00 nie może Was zabraknąć w rzeszowskim WDK.

Fot. FOTOACC

O takich ludziach jak on mówi się „człowiek-orkiestra”. Ma też coś z Adama Słodowego i Pomysłowego Dobromira (to taka obrazowa dygresja dla starszych czytelników bloga). Ponieważ niewielu ludzi tak skutecznie potrafi łączyć różne życiowe pasje i ich różne formy, a on robi to perfekcyjnie. Zwłaszcza jeśli mowa o tych lotniczych, w których owa precyzja to mus. Z szybowca do Orlika. Z Orlika do balonu … W międzyczasie kilka nieziemskich zdjęć. W wolnej chwili buduje meble.

Adam Ginalski przygodę z lotnictwem zaczynał w Krośnie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, dowódcą klucza lotniczego i instruktorem w 42 Bazie Lotnictwa Szkolnego w Radomiu. Był członkiem Zespołu Akrobacyjnego Polskich Sił Powietrznych ORLIK. Fotografował i komentował pokazy tej formacji w Polsce i na świecie. Od 2001 roku jest związany z radomskim lotniskiem wojskowym w Sadkowie. Pilot balonów oraz instruktor szybowcowy. W  powietrzu spędził 2500 godzin.

 

BLOGERKA I PILOT ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIE

 

W Rzeszowie gość spotkania „Moje lotnictwo, moja fotografia” opowie m.in. o swojej fascynacji balonami, o samolotach, które pokochał – PZL 130 Orlik, pracy w formacji akrobacyjnej Polskich Sił Powietrznych. Dla zainteresowanych fotografią lotniczą uczestników spotkania kapitan przygotował specjalne mini warsztaty podczas, których udzieli kilku lekcji z zasad tzw. fotografii A2A (air 2 air). Będzie też czas, aby osobiście porozmawiać z kapitanem i zapytać go na przyklad o wyśrubowane wymagania dla pilotów-fotografów w ZA Orlik.

Bądź na bieżąco! Dołącz do wydarzenia na Facebooku – Spotkanie z kpt. pil. Adamem Ginalskim

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *