Czy wiesz gdzie i kiedy zrobiono to zdjęcie?

przez | 12 grudnia, 2019

To będzie szybka akcja. Albo: łatwo nie będzie. Wszystko zależy od Was, waszej spostrzegawczości, dociekliwości i chęci. Kiedyś, gdzieś już prezentowałam tę fotografię. To było…. Hmm…. A to już Wasze zadanie: czy wiecie gdzie i kiedy wykonano to zdjęcie? 

samolot stoi na płycie postojowej lotniska

Fot. arch. bloga ©

Dla pierwszej osoby, która poda poprawną odpowiedź na pytanie: gdzie i kiedy wykonano tę fotografię mam książkę Szymona Jakubowskiego pt. „Skrzydła nad Wisłokiem”, o historii lotnictwa na Rzeszowszczyźnie z autografem autora.

ZOBACZ →  „Skrzydła nad Wisłokiem”. Dzieje rzeszowskiego lotniska i nie tylko [RECENZJA KSIĄŻKI]

Aby ją otrzymać trzeba w komentarzu pod zdjęciem napisać gdzie i kiedy je wykonano. Ale, uwaga, liczy się precyzja odpowiedzi. Typujcie:

 • gdzie – tj. dokładną nazwę miasta/miejscowości i miejsca oraz
 • kiedy – tj. dokładną datę (dzień, miesiąc, rok).

Ta osoba, która jako pierwsza, w jednym komentarzu poda najbardziej precyzyjną odpowiedź otrzyma tę książkę. Laureata wybierze autorka bloga na podstawie odpowiedzi zamieszczonych w postaci komentarza pod zdjęciem. Na Wasze odpowiedzi czekam do niedzieli, 15 grudnia 2019, do godz. 23:59.

 

6 komentarzy do „Czy wiesz gdzie i kiedy zrobiono to zdjęcie?

 1. Eryk

  Rzeszów – Ośrodek Kształcenia Lotnicznego Politechniki Rzeszowskiej, 31 sierpnia 2019.

  Odpowiedz
 2. Maciej G

  Lotnisko Rzeszów Jasionka – płyta postojowa przed hangarami OKL PRZ
  31 sierpnia 2019 roku.

  Odpowiedz
  1. Katarzyna Hadała Autor wpisu

   Maciek GRATULUJĘ WYGRANEJ! Uznałam, że Twoja odpowiedź jest najbardziej poprawna, precyzyjna i kompletna 🙂 Odbiór książki uzgodnimy mailowo. Sprawdź skrzynkę email. Pozdrawiam

   Odpowiedz
 3. Rapi

  Rzeszów / lotnisko Rzeszów-Jasionka dokładniej to płyta przed hangarowa na OKL Politechnika Rzeszowska, wykonane zdjęcie w czasie pokazów 100-lecia Aeroklubu Polskiego tj. 31.08.2019 na zdjęciu Piper Cub.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *